۱۶ آشپزخانه سیاه و سفید مدرن که از چوب ساخته شده اند

0

۱۶ آشپزخانه سیاه و سفید مدرن که از چوب ساخته شده اند

در طراحی داخلی خانه، زمانی که بخواهیم در مورد رنگ و مواد مختلف فکر کنیم، انتخاب های مختلفی خواهیم داشت. انتخاب ما تاثیر بسزایی بر دکوراسیون فضای زندگیمان خواهد داشت و شخصیت متمایزی به آن خواهد بخشید. آیا شما بین اتاقی که تماما به رنگ سفید رنگ آمیزی شده و اتاق دیگری که در آن از رنگ های جسورانه استفاده شده تفاوتی احساس نمی کنید؟ مطمئنا، شما متوجه تفاوت های موجود در بین آن ها خواهید شد.

شما باید هنگام انتخاب رنگ و مواد برای خانه خود این موارد را در نظر بگیرید. آیا اصلا می دانید رنگ معمولی استفاده شده در یک خانه مسکونی چیست؟ بله، حدس شما درست است رنگ های خنثی رنگ های معمولی به کار گرفته شده در یک خانه هستند. بسیاری از صاحبان خانه، استفاده از این رنگ ها را برای ایجاد فضایی گرم و آرامش بخش ترجیح می دهند. اما ، شما می توانید برخی از رنگ های روشن را نیز به تم رنگی خانه ی خود اضافه نمایید.
برای این کار، و برای این که درک این مطلب برای شما ساده تر شود ما برخی از آشپزخانه های مدرن را به شما معرفی خواهیم کرد که در آن ها رنگ های سیاه و سفید بازیگران اصلی هستند. شما مطمئنا این لیست را دوست خواهید داشت زیرا تمام آشپزخانه ها واقعا زیبا به نظر می رسد!

۱. پروژه بزرگراه

این دیزاین مینیمالیستی گالری مانند را مشاهده کنید. در این دیزاین بی نظیر از چوب برای ساخت کابینت های مشکی استفاده شده است. کفپوش چوبی نیز با این کابینت های جذاب همخوانی دارد.

۲.   آشپزخانه ی بوندی والایز

برای طرح این دیزاین مینیمالیستی، از کابینت های تخت استفاده شده که به راحتی با لوازم فولادی ضد زنگ آشپزخانه و قسمت های چوبی سیاه و سفید ست شده است. توجه داشته باشید که سقف و دیوارها سفید هستند.

مطالب مرتبط
درمان خانگی کبودی پوست

۳. آکلند مدرن

این دیزاین روشن با پنجره های شیشه ای بسیار بزرگ اطراف آن احاطه شده است که سبب شده جلوه ای دلباز پیدا کند. درب های تاشو نیز اجازه دسترسی به محیط فضای باز را امکان پذیر می کنند. این آشپزخانه فوق العاده لوکس می تواند نظر شما را درباره ی هر آشپزخانه ی دیگری عوض کند.

۴.   بلفاست شرقی

به چگونگی ترکیب چوب به کار گرفته شده در این دیزاین دقت کنید. توجه کنید که چگونه چوب های زیبا برای ساخت کابینت ها مورد استفاده قرار گرفته اند. لامپ های نورانی کابینت نیز زیبایی آن را دو صد چندان می کنند. در حقیقت این دیزاین فوق العاده   چشمگیر است!

۵. آلبرت پارک

میز سنگی ساخته شده از سنگ یکپارچه یکی از ویژگی های است که باعث جذابیت این دیزاین سیاه و سفید شده است. همچنین توجه داشته باشید که پنجره ی شیشه ای یک طرف آشپزخانه باعث شده که نور طبیعی در فضای آشپزخانه منتشر شود.

۶. لانه ی کلاغ

این دیزاین با توجه به دیوارهای بتنی خود احساس  یک دکوراسیون صنعتی را در بیننده تلقین می کند. البته   کابینت های چوبی و کابینت های دیواری سیاه و سفید بزرگ آن بسیار جذاب به نظر می رسند. استفاده از رنگ سفید جلوه ای بی نظیر به آشپزخانه بخشیده است.

۷. آشپزخانه علمی مدرن

دیزاین گرانیتی و کابینت های چوبی تخت به این فضا یک ظاهر لوکس و چشم گیر بخشیده اند. چراغ های آشپزخانه، نیز ظاهر صنعتی این آشپزخانه ی سیاه و سفید را دو صد چندان نموده اند.

۸.غذاخوری

یک دیزاین مجلل مدرن در سبک چوب و کابینت های چوبی تیره. اینها درست همان چیزهایی هستند که بسیاری از ما برای یک آشپزخانه ی مدرن می پسندیم.

۹.آشپزخانه لوکس لندن

این دیزاین، یک ترکیب مدرن از چوب طبیعی و ورقه های چوب است که به نحو جذابی با هم ترکیب شده اند. به دلیل طرح باز آن، فضایی دلپذیر و مملو از نوری ایجاد شده است

مطالب مرتبط
مدل موی جدید مردانه 2018 - سری 1

۱۰. پروژه سنت کایلدا

این دیزاین کوچک دارای کابینت های تخت و میزی خاکستری از جنس سنگ مرمر است. بنابراین اگر چه تم اصلی آن سفید است، اما رگه های سیاه نیز در آن وجود دارد.

۱۱. خانه ی دیواری

این دیزاین دلباز نقطه کانونی زندگی این خانواده را تشکیل می دهد. این آشپزخانه از گرانیت و چوب بلوط ساخته شده است و در نوع خود بسیار جذاب و لوکس می باشد.


۱۲. نوسازی آلبرت پارک

کنتراست بین رنگ های سیاه و سفید در این دیزاین واقعا خوب به نظر می رسد. چه کسی فکر می کند که کابینت های سیاه می توانند چنین جلوه ای به یک خانه ببخشند؟

۱۳.آشپزخانه خاکستری در یک قاب

این دیزاین مدرن در بخش منحصر به فرد این خانه قرار گرفته و علاوه بر این فقط از شیشه برای پوشش آشپزخانه استفاده نشده، بلکه همه جا مملو از بخش های شیشه ای است.

۱۴. خانه میل ویل

جدا از کابینت های مشکی، آنچه که این دیزاین را جذاب تر نموده، میز چوبی است که کنتراست دیوارها و کابینت ها را از بین می برد و تناقضی زیبا را آشکار می سازد.

۱۵- آشپزخانه  بتنی توکو

وجود یک میز چوبی در وسط آشپزخانه یک ایده عالی است.   ویژگی های سیاه و سفید و میز سنگی سفید سینک بسیار خوب به نظر می رسند. همه چیز در این آشپزخانه ی چوبی و سنگی مدرن با هم همخوانی دارند.

۱۶-آشپزخانه مدرن لس آنجلس

صفحات ساخته شده از سنگ مرمر و میز سنگی  بزرگ با کابینت های سیاه و سفید این دیزاین هارمونی بی نظیری را ایجاد نموده است. کف چوبی تیره نیز با تناقض آشکار خود جلوه ای فوق العاده را ایجاد کرده است.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
نکته ای که قبل از استفاده ماسک های درخشان کننده باید رعایت کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.