۱۸ حمام رنگارنگ و شاید عجیب و غریب که می توانید برای کودکانتان طراحی کنید

0

۱۸ حمام رنگارنگ و شاید عجیب و غریب که می توانید برای کودکانتان طراحی کنید

هنگامی که ما طراحی و دکوری را که مناسب کودکان باشد تصور می کنیم، همیشه یک محیط رنگارنگ و لذت بخش در جلوی چشممان می آید. علاوه بر این اینگونه حمام ها می توانند خصوصیات کودکان را نشان دهند و محیطی پر جنب و جوش، پویا و شاد و سر زنده را برای آنها فراهم آورند.

کودکان فقط کودک هستند و لذا همه چیزهایی که به آن ها مربوط می شود باید سرگرم کننده باشد! و حمام نیز از این امر مستثنی نیست. برخی از حمامها بر اساس یک موضوع یا تم خاص طراحی شده اند و آن چه را که کودک بدان علاقه مند است مورد توجه قرار می دهند.

برای اینکه اطمینان حاصل کنید حمام درست بر طبق نیازهای کودک شما طراحی شده است، سعی کنید تمام جوانب امر را مورد بررسی قرار دهید و علاقه مندی های او  را به درستی کشف کنید. شاید درک برخی از چیزهای مورد علاقه کودکان برای ما دشوار باشد بنابراین باید کنکاش بیشتری کنید تا بتوانید موارد لازم را درک نمایید.

به غیر از تحقیق در مورد لوازم جانبی حمام، شما می توانید از طراحی های الهام بخش مناسب کمک بگیرید که به شما در تصمیم گیری در مورد نحوه چیدمان و کمک می نماید. بنابراین، ما در این مقاله برخی از حمام های مناسب کودک را جمع آوری نموده ایم.

شما انواع تم های مختلف مناسب برای حمام را مشاهده خواهید کرد، اگرچه می توانید مطمئن باشید که بعد از مشاهده این لیست، ایده خوبی برای حمام کودک خود انتخاب خواهید کرد اما باید بدانید که این لیست به مواردی که در اینجا ذکر شده محدود نمی شود و می تواند بسیار گسترده تر و متنوع تر باشد.

مطالب مرتبط
رفع چین و چروک صورت با روش های خانگی

حمامی کاملا کودکانه

یک حمام جالب با تم زندگی زیر دریا را در نظر بگیرید. قبول کنید که چنین تمی برای یک کودک جذابیت فوق العاده ای دارد. شما می توانید تخته سیاه موجود بر روی دیوار را مشاهده کنید که اجازه می دهد بچه ها  هر زمان که می خواهند تصاویر مورد علاقه خود را بر روی آن نقاشی کنند. این برای یک کودک هنرمند و خلاق مناسب است! بنابراین بهتر است کودک خلاق خود را از آن محروم نکنید.

کمد روشویی کودک

سعی کنید حمام مدرن کودک خود را، با اضافه کردن یک کمد روشویی جذاب و کودکانه برای او دوست داشتنی کنید. این مخصوص کودکان و نوجوانان است .

حمامی با طرح سیر و سیاحت

حمام الهام گرفته شده از سبک سیر و سیاحت مملو از اشکال سبز و آبی است. چیزهایی که واقعا شگفت انگیز هستند نقوش حیوانات مختلف بر روی در و دیوار می باشد.

حمامی پر از گل های رنگارنگ

دختر کوچک شما قطعا با داشتن حمامی مملو از گل های دیواری جذاب خوشحال خواهد شد . با استفاده از رنگ های سبز و صورتی و گل های متنوع و جذاب، یک حمامی خیره کننده را برای کودکتان مهیا کنید.

حمامی با طرح منحصر به فرد

این حمام فقط دارای آینه ای با شکل منحصر به فرد و همچنین میز توالتی بی نظیر نیست. بلکه درب و دیوارهای رنگ و وارنگ نیز جلوه ای خاص فانتزی می بخشند.

حمامی مخصوص کودکان

کاشی های دیواری که به تصاویر بالن های رنگارنگ مزین شده اند فضایی را به وجود می آورند که فقط می تواند برای یک کودک مناسب باشد.

حمامی خاصی برای کودکان

یکی دیگر از دکوراسیون های مدرن استفاده از کاشی های دیواری با رنگ های مختلف و بخشیدن جلوه ای کودکانه به آنها است.

مطالب مرتبط
نظر FDA : قرص های ضد آفتاب نمی توانند از بدن در برابر آسیب های خورشید، مانند سوختگی یا سرطان، محافظت کنند

حمامی با حروف الفبا

بچه های شما دوست دارند الفبا و ریاضیات خود را با استفاده از بازی و یا حتی در محیط حمامی که این حروف بر روی در و دیوار آن نقش بسته است فرا گیرند! این یکی از حمام های بسیار مناسب برای کودکان خلاق و هوشمند است.

نوسازی گل خانه

برای بازسازی حمام خانه خود، برخی رنگ های جذاب را به دیوارهای آن اضافه کنید. و خود دیوار را به رنگ متمایز سفید در آورید. حتی استفاده از لامپ های آویز نیز خوب است.

حمامی با تم زرد و سبز

ترکیبی از الگوهای مختلف زرد و سبز برای این حمام یک چشم انداز خاص بدان خواهند بخشید و آن را متمایز خواهند ساخت. وقتی کسی وارد این حمام می شود تصور می کند به دشتی پر از گل های آفتاب گردان پا گذاشته است.

حمامی با تم پروانه

یک حمام پر از پروانه ها و گل ها که شاهزاده خانم کوچک شما احساس می کند ملک جادویی آن است، می تواند حمامی مناسب برای بال و پر بخشیدن به رویاهای او باشد.

حمامی با تم کیتی

تصاویر کودکانه کیتی بر روی در و دیوار جلوه ای بی نظیر به حمام کودک شما می بخشد.

حمامی عجیب و غریب

این حمام در عین عجیب و غریب بودن،  فوق العاده نیز هست. کودکان شما احساس خواهند کرد که در سرزمین سحر و جادو هستند و با کاشی های دیواری دوست داشتنی به ماجراجویی در سرزمین عجایب خواهند پرداخت.

حمامی با مداد رنگی

مرز های دیواری خلاقانه  ایجاد شده با مداد رنگی و استفاده از رنگ های مختلف باعث می شود این حمام یک چشم انداز کودکانه داشته باشد. علاوه بر این، قفسه های دیواری نیز به نحو خلاقانه ای طراحی شده اند.

حمام کودک

این حمام ، تخیلات فرزند شما را آشکار کرده و  او را به دنیایی مملو از ماجراجویی و رمز و راز خواهد برد. این حمام تمام ویژگی های لازم برای محبوب شدن در بین کودکان را داراست.

مطالب مرتبط
ده واقعیت در مورد دفع گاز روده یا باد شکم (Fart)

حمامی با تم سبز

حمام مدرن عجیب و غریبی که از دایره های سبز تشکیل شده است! به نظر می رسد هم ساده و هم دوست داشتنی باشد .

حمامی با گل های وحشی

کاشی های دیواری این حمام با گل های وحشی تزئین شده اند! گاهی یک درخت نیز در بین گیاهان بلند به چشم می خورد که واقعا جذاب می باشد.

دستشویی سبز لیمویی

سبز لیمو رنگی عاشقانه و جذاب است! مرزهای رنگارنگ و همچنین نوار های رنگی با تناژ سبز جلوه ای بی نظیر را پدید آورده اند که هر نوجوانی را به خود خیره می کند.. این حمام برای یک نوجوان بسیار مناسب است!

چرا که هم رنگارنگ و هم سرگرم کننده می باشد! این همان چیزی است که شما می توانید در بیشتر طرح های حمام نوجوانان مشاهده کنید. البته طرح هایی که در بالا مشاهده نمودید تنها چند طرح از میان طیف طرح های متنوعی بود که می توانید برای داشتن حمامی کودکانه به کار گیرید. کودکان شما در این حمامها احساس اضطراب نخواهند کرد و دیگر از حمام رفتن بدشان نمی آید و شاید حتی برای رفتن به حمام مشتاق باشند.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.