تصاویر زیبای BMW i3 و BMW 3is

0

تصاویر زیبای BMW i3 و BMW 3is 

BMW i3 که یک هاچبک پنج درب با موتور الکتریکی ۱۲۵ کیلوواتی است به صورت اختیاری امکان اضافه کردن یک موتور دو سیلندر و یک مخزن سوخت کوچک را نیز دارد.

این خودروی شهری، با کسب رتبه سوم میزان فروش بین خودروهای برقی بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶، موفقیت بزرگی در بازار کسب کرده بود.

میزان فروش به ۵۰ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۶ رسید و در سال ۲۰۱۷ از مرز ۷۰ هزار دستگاه فراتر رفت که باعث شد  ۳i به رتبه سومین خودروی برقی پرفروش دنیا تبدیل شود.

برای سال ۲۰۱۸، BMW یک به روزرسانی مهم در مشخصات ظاهری و یک بازنگری در سیستم انتقال قدرت در نظر گرفته است.

BMW i3 ضمن دریافت تحسین‌های فراوان برای کیفیت سطح اول خود که بر خلاف بسیاری از خودروهای الکترونیکی کوچک حتی خیره کننده بوده، موفق به کسب جوایز متعدد در اولین سال حضورش در بازار شده است.

این شرکت آلمانی اما از سوی دیگر، انتقادات زیادی را نیز به خاطر سواری‌دادن نه‌چندان دلپذیر، قیمت بالا و عملکرد محدود به خود جلب کرده است.

همان‌طور که احتمالاً شما هم از یک خودروی بهبودیافته انتظار دارید، طراحی BMW i3 تغییر خیلی زیادی نکرده است.

شکل کلی، ابعاد و سبک، مشابه نسخه قدیمی است اما با بازنگری‌هایی که BMW انجام داده، مدل بهبودیافته از مدل اصلی متمایز شده است.

BMW همچنین چراغ‌های مه‌شکن را بازطراحی کرده است که اکنون نازک و پهن دیده می‌شوند و نه گرد. این تغییرات همراه با بالچه‌ها، به ۳i  که از آن انتظار داشتن شخصیت تهاجمی‌تر می‌رود کمی حس اسپرتی بودن بیش‌تری می‌دهد.

تغییر قابل ذکری در بخش پشتی وجود ندارد جز اینکه BMW یک نوار کرومی افزوده است که پهنای درب عقب رو در بر می‌گیرد.

در زیر، تغییراتی جزئی در سپر شامل دو فرورفتگی در نوار پایینی است که به نظر شبیه به جای خروجی اگزوز است که در خودروهای دیزلی معمول است.

 

مطالب مرتبط
نسل بعدی سری 3 بی ام دبلیو تغییر زیادی نخواهد کرد

برای توضیحات بیشتر در مورد  BMW i3 و BMW 3is بر لینک زیر کلیک کنید:

BMW i3 و BMW 3is همراه با فناوری نو ، BMW 2018

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.