تصویر جدید از شاسی بلند فول سایز آینده هیوندا

در جریان نمایشگاه پکن 2018 شرکت هیوندا شاسی بلند فول سایز کانسپت HDC-2 را رونمایی کرد. حال به تازگی یکی از طراحان دیجیتال دست به کار شد و تصویر رندر شده محصول فول سایز SUV آینده هیوندا را به نام Palisade منتشر کرد.

0

تصویر جدید از شاسی بلند فول سایز آینده هیوندا Palisade

Palisade : شرکت هیوندا در محصولات خود مدل های مختلفی دارد. اتومبیل هایی که هر یک توانستند تاکنون فروش خوبی را برای این کمپانی رقم زنند.

در جریان نمایشگاه پکن ۲۰۱۸ شرکت هیوندا شاسی بلند فول سایز کانسپت HDC-2 را رونمایی کرد. حال به تازگی یکی از طراحان دیجیتال دست به کار شد و تصویر رندر شده محصول فول سایز SUV آینده هیوندا را به نام Palisade منتشر کرد.

loading...

در تصاویر انتشاریافته شاهد خودرویی بزرگ هستیم که زبان طراحی سانتافه نسل جدید را می توان در آن مشاهده کرد.البته عجیب نیست که هیوندا طراحی نسل جدید سانتافه را روی Palisade نیز به کار گیرد زیرا مدت زمان کوتاهی از معرفی این مدل می گذرد و نمی توان انتظار طراحی کاملا متفاوتی را داشت. شایعه شده در سال ۲۰۱۹ کره ای ها معرفی این مدل را انجام می دهند و Palisade را در یکی از نمایشگاه های بین المللی خودرو سال ۲۰۱۹ شاهد خواهیم بود.

گفتنیست پیشتر هیوندا طی نمایشگاه پکن از اتومبیل شاسی بلند فول سایز مفهومی HDC-2 رونمایی کرد و این مدل رندر شده نیز برگرفته از همان HDC-2 و سانتافه نسل جدید می باشد. در پایه و ساختار نیز هیوندا سعی کرده محصولی شبیه خودرو کیا را توسعه دهد.شرکت هیوندا خود تاکنون اظهار نظر موثقی درباره Palisade نداشته و تنها در نمایشگاه پکن با رونمایی از اتومبیل مفهومی موردبحث به توسعه یک شاسی بلند فول سایز اشاره نمود. به هر حال جزئیات کافی نیست و شایعات نیز همیشه پیرامون محصولات مهم وجود دارند.

احتمالا در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ کره ای ها برنامه ای برای معرفی آن خواهند داشت. جزئیات کافی از این محصول کمپانی کره ای در دست نیست و باید منتظر جزئیات دقیق و رسمی بود.

 

مطالب مرتبط
مرسدس بنز توانست E400 استیت را به شاسی بلندترین خودرو تبدیل کند

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.