اسپای شات آلتیما ۲۰۱۹ نیسان، طراحی ساده اما بی نظیر

0

آلتیما ۲۰۱۹ نیسان

در حال حاضر که تقریبا نمایشگاه خودروی ژنو در حال پایان یافتن است، کم کم توجه ما به نمایش بزرگ بعدی یعنی نمایشگاه اتومبیل نیویورک جلب می شود. نیسان  تیزرهایی از جدیدترین آلتیمای خود را به نمایش گذاشته که از اوت ۲۰۱۷  تا کنون در جاده های اروپا قابل مشاهده است.

عکس هایی که در انتهای این گزارش آمده جدیدترین مجموعه عکس های این خودرو را که با آنچه از نیسان انتظار داریم منطبق تر است نشان می دهد.  این سدان خانوادگی متوسط ​​ شاهد برخی از تغییرات عمده در طراحی خود بوده و لذا ظاهر جدیدتری را از برادر بزرگتر خود یعنی Maxima  ارائه می دهد.

البته، نیسان، تا حدودی عرضه مدل آلتیما ۲۰۱۹  را در ژانویه سال گذشته، زمانی که کانسپت Vmotion 2.0 (تصویر زیر) را با بدنه بی نظیرش به نمایش گذاشته بود، پیش بینی کرد، اما نباید انتظار داشت که مدل تولیدی دقیقا همانند کانسپت ارائه شده باشد.

تصاویر نیسان وی موشن کانسپت برای دسکتاب:

انتظار می رود که آلتیمای جدید  با بدنه تندیس وار به همراه خط و خطوط و منحنی های کمتر، از نظر طراحی کاملا از نسل های قبلی خود فاصله بگیرد. پنجره مشبک V-motion بزرگتر در نمای جلو و  چراغ های ال ای دی کشیده تر و باریک تر  نسبت به نمونه چراغ های هالوژنی نسل اول از جمله تغییرات رخ داده در این خودرو هستند.

فراتر از طراحی تازه، برخی از تغییرات بزرگ در داخل کابین نیز اعمال شده همانند، صفحه نمایش لمسی مستقل  در بالای کنسول مرکزی و دریچه های هوا در وسط  و قسمت پایین تر کابین.

به طور کلی به نظر می رسد که کابین آلتیما نسبت به نسل قبلی ارتقا یافته است. با وجودی که هنوز اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی در دسترس نیست، ما می دانیم که نیسان در سدان متوسط ​​خود از سیستم تمام چرخ متحرک بهره خواهد برد.

مطالب مرتبط
تیزرهای رسمی آئودی A6 2019

انتظار می رود که فاصله بین محور ها نیز اندکی کاهش یافته باشد که این امر به ایجاد فضای بیشتری در داخل کابین برای مسافران  منتج خواهد شد.  هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد موتورها در دست نیست اما  ما شگفت زده نخواهیم شد اگر Altima جدید از یک موتور چهار سیلندر  و یک موتور شش سیلندر بهره ببرد.

اسپای شات آلتیما ۲۰۱۹ :

اختصاصی وردنگار؛ هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.