تویوتا و معرفی GT86 Club Series Blue Edition

GT86 Club Series Blue Edition

0

تویوتا و معرفی GT86 Club Series Blue Edition

شرکت تویوتا به تازگی از نسخه منحصربفرد کوپه قدرتمند  GT86 Club Series Blue Edition را رونمایی کرده است. مدلی که با رنگ خاص همراه است و در طراحی تفاوتی با نسخه های دیگر ندارد.

این مدل در کنار رنگ آبی آسمانی با برخی پیشرفت های فنی نیز همراه بوده تا نسبت به نسخه استاندارد عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

از ویژگی های ظاهری باید به بدنه آبی رنگ با فلاپ های جلو و کناری، اسپویلر عقب مشکی، رینگ های تیره، آینه های جانبی مشکی، فضای داخل کابین با تریم اسپرت و صندلی های چرمی آلکانترا مشکی اشاره کرد.

سیستم ترمز Brembo

در بحث فنی سیستم ترمز Brembo ، سوپاپ های Sachs Performance ، سیستم تعلیق قابل تنظیم Sachs و برخی دیگر به کار گرفته شده تا این کوپه عملکرد خوبی به عنوان یک مدل اسپرت استاندارد از خود نشان دهد.

شایان ذکر است تویوتا قصد نداشته GT86 Club Series Blue Edition را در بازارهای مختلفی به فروش برساند بلکه هدف آن تنها بازار انگلستان بوده و این مدل محدود به همین منطقه می باشد.

قیمت پایه GT86 Club Series Blue Edition

قیمت پایه GT86 Club Series Blue Edition بیش از ۲۹.۸۹۰ پوند بوده و نسخه نهایی آن نیز قیمت بالاتری دارد. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت تویوتا مراجعه کنید.

منبع

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
تویوتا سوپرای جدید فاقد گیربکس دستی خواهد بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.