راهنمای خرید کارت اسکرچ

راهنمای خرید کارت اسکرچ

0

راهنمای خرید کارت اسکرچ

برای خرید کارت اسکرچ حتما باید از مجموعه های مورد اعتمادی مانند افرنگ اقدام کنید. زیرا ممکن است شرکت های دیگر برای عرضه ای محصول محدودیت هایی قایل شوند، برای استفاده از این اطلاعات باید حتما به یک کارشناس معتبر مراجعه نمایید تا شما را از چند و چون این محصول آگاه نماید، ما در این مقاله سعی کرده ایم، تا راهنمای جامع و کلی از این محصول خدمت شما ارائه نماییم.

افرنگ

ما این توانایی را داریم که کارت‌های شماره‌دار را در اندازه و شکل های مختلفی تولید کنیم، هنگام طراحی کارت‌های اطلاعات متغییر، محل چاپ کد و سریال خود را هر کجای کارت که تمایل دارید در نظر بگیرید ، ما آن را به راحتی تولید می کنیم.

درباره افرنگ

امنیت اطلاعات کارت ها و حفظ و نگهداری آن ها به صورت امانت کیفیت کارت و لیبل اسکرچ تولید شده از نظر کیفیت رنگ و چاپ کارت ها. اندازه کــارت ها، دقت در برش و انـدازه، کیفیت در چـاپ رمز و کـدها،کیفیت در چاپ پوشش اسکراچ، کیفیت در بسته بندی و تحویل سفارش، تحویل به موقع….

کارت اسکرچ چیست؟

کارت اسکرچ نسل پیشرفته و مطمئنی از کارت‌ها است که امروزه کاربرد فراوانی دارد. برای پاسخ به سوال کارت اسکرچ چیست بهتر است از خود کارت شروع کنیم. همانطور که می‌دانید، کارت، یک شی‌ء مربعی شکل است که معمولا بر روی آن اعداد مشخصی نوشته می‌شود. این اعداد ممکن است نشان دهنده شماره تلفن، شماره حساب، و یا اعداد مهم کاربردی باشند. اعداد روی کارت معمولا برای یک شخص به خصوصی است و عمومی استفاده نمی‌شود. توجه داشته باشید که این اعداد باید از کپی شدن توسط شخص دیگر محافظت شود. گاهی اوقات می‌شنویم که افرادی از اعداد روی کارت سو استفاده می‌کنند. به همین علت مهم است که قسمت مشخصی از کارت به خاطر افزایش امنیت پنهان شود.

مطالب مرتبط
چگونه انگیزه برای لاغری را بازسازی کنیم؟ دکتر رضا غیاثوند؛ متخصص تغذیه و رژیم درمانی

مزیت استفاده از کارت اسکرچ چیست؟ کارت اسکرچ و لیبل کارت اسکرچ اعداد را مخفی نگه می‌دارد به همین علت امنیت بالاتری نسبت به دیگر کارت‌ها دارد. کارت اسکرچ، یک نوع کارت کوچک با قابلیت پنهان کردن اطلاعات روی کارت است. اطلاعات روی کارت به درخواست صاحب کارت، توسط ماده‌ای با قابلیت خراشیده شدن پوشانده می‌شود. در واقع این کارت‌ها یکبار مصرف هستند و پس از خراشیدن قسمت اعداد یا بارکد مخفی، قابل رویت خواهند بود.

نمونه کارت اسکرچ

چاپ  کارت به چه روشی است؟

هنگام چاپ اسکرچ‌ها، ابتدا کد کارت شامل اعداد، حروف و رمز ها بر روی کارت‌های اسکرچ کد های جدا گونه‌ای قرار داده می‌شود. کد‌ها باید به گونه‌ای طراحی شوند که متناوب و بدون تکرار باشند. این کدها به زبان انگلیسی و یا فارسی چاپ می‌شوند. کد‌ها اهمیت زیادی دارند و هنگام جایگذاری به حساسیت بیشتری نیاز دارند.

قیمت گذاری کارت اسکرچ در مجموعه افرنگ

در قیمت گذاری کارت اسکرچ عوامل متعددی تاثیر گذارند. از جمله مواد و متریالی که در تولید آن استفاده می‌شود در قیمت آن اثر می‌گذارد. به طور مثال بر روی کدها و شماره های چاپ شده یک لایه پوشاننده محافظ به نام اسکرچ آف چاپ می شود که از افشای کد و رمز آن کارت یا لیبل اسکرچ تا زمان رسیدن به مصرف کننده نهایی جلوگیری می‌کند.
کارت یکی از ابزار تبلیغات و پیشبرد فروش است. چاپ بارکد و اطلاعات رمز متغیر بر روی کارت به همراه اسکرچ (لایه محافظ رمز) قابلیت این کارت ها را افزایش می دهد. افرنگ توانایی چاپ بارکد میله ای و کیوآر را دارد. کارت هایی مانند بن تخفیف و کارت های رمزگذاری شده در افرنگ تولید می شود.

همچنین پین کد و یا رمز ابتدا بر روی کارت، توسط چاپگر بارکد چاپ می شود و در صورت لزوم روی آن ها توسط دستگاه چاپ اسکرچ پوشانده می شود. جهت سفارش چاپ کد دار و لیبل تخفیف با مجموعه افرنگ تماس بگیرید. ساخت بارکد و پین تخفیف و اطلاعات تخفیف در افرنگ به صورت رایگان ساخته می شود. اطلاعات متغیر بنا بر نیاز شما ساخته می شود و توسط یک فایل اکسل در اختیارتان گذاشته می شود. قبل از اقدام با افرنگ تماس بگیرید، با کمال میل مشاوره رایگان جهت چاپ کارت رمز گذاری شده به شما خواهند داد.

مطالب مرتبط
رژیم غذایی یویو و مقاومت بدن در برابر رژیم لاغری، دکتر رضا غیاثوند؛ متخصص تغذیه و رژیم درمانی

  نتیجه گیری

در این مطلب آموختید که کارت اسکرچ به همان کارت هایی گفته می شود که روی قسمتی از آنها برچسب رنگی (معمولا نقره ای یا طلایی هستند) وجود دارد که با خراشیدن آن اطلاعات زیر آن پیدا می شود و در ادامه ویژگی ها و کاربردهای آن را بررسی کردیم. برای اینکه بتوانید به هدف خود از چاپ اسکرچ برسید لازم است که با یک مجموعه حرفه ای و تخصصی در این زمینه همکاری کنید. مجموعه افرنگ با سال ها تجذبه در زمینه چاپ کارت اسکرچ با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد. شما همچنین می توانید در این منبع نیز در خصوص این مطلب مطالعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.