پورشه Boxster Spyder 718 در حال گذراندن تست های نهایی

0

پورشه Boxster Spyder 718 در حال گذراندن تست های نهایی

پورشه باکستر : پس از چند ماهی که از تست های پورشه می گذرد، به تازگی اسپای شات های جدید ۷۱۸ Boxster Spyder در هوای سرد و بر روی جاده های پوشیده شده از برف نوربرگرینگ بدون هیچ گونه استتاری قابل مشاهده است.

این روداستار همانند گذشته همچنان عالی به نظر می رسد، اما ما امیدواریم که کمپانی پورشه به زودی، سقف این خودروی استثنایی را بردارد تا ما ببینیم که این ابر خودروی جذاب، بدون سقف چه ظاهری خواهد داشت.

چنین به نظر می رسد که طراحی پورشه باکستر ۷۱۸ Spyder بسیار کامل می باشد.

این شرکت تلاش های بی حد و حصری را جهت اصلاح فرم چراغ های ال ای دی جلو انجام داده تا بتواند ظاهر دلنشین تری بدان ببخشد.

علاوه بر این، یک نوار مشکی در قسمت عقب و در بالای دفیوزر عقبی قرار گرفته که گویا به منظور پوشاندن و استتار کردن قسمت جدیدی که در بخش عقب اضافه شده به کار گرفته شده است.

بزرگترین تغییرات بصری در قسمت بالا و عقب این سوپر کار قابل مشاهده است که شرکت برای پوشاندن آن ها از نوار چسب های عظیمی بر روی سقف و پشت خودرو در قسمت عرشه عقب استفاده نموده است.

کمپانی پورشه هنوز چیزی در مورد جزئیات این خودرو عنوان ننموده، اما شایعات زیادی در مورد ۷۱۸ Boxster Spyder و برادر بزرگ ترش، ۷۱۸ Cayman GT4، به گوش می رسد.

مشخصات فنی پورشه باکستر  Spyder 718

گویا قرار است که در پورشه باکستر ۷۱۸ از یک نسخه جدید از پیشرانه ۴.۰ لیتری تنفس طیبیعی ۹۱۱ GT3 فلت شش سیلندر استفاده شود.

خروجی این موتور برابر با توانی بیش از ۴۰۰ اسب بخار (۲۹۸ کیلووات) است که نشان می دهد این موتور مخصوص اتومبیل های فشرده کم مصرف خواهد بود.

مطالب مرتبط
شکست طلسم زمان طولانی شارژ باتری گجت ها

نسخه GTS، در حال حاضر، از توانی برابر با ۳۶۵ اسب بخار (۲۷۱ کیلو وات) که توسط یک موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر توربو شارژر تامین می شود بهره می برد.

عکس های جاسوسی اخیر، تصاویری از داخل خودروی اسپایدر (تصاویر گالری بالا) را به ما نشان می دهند که وجود یک جعبه دنده دستی را در این خودرو تایید می کنند.

جعبه دنده دو کلاچه نیز یکی از گزینه های تحت بررسی می باشد.

علاوه بر این، استفاده از چرم آلکانترا به خصوص در اطراف فرمان به چشم می خورد.

یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی نیز در کنسول مرکزی وجود خواهد داشت.

با توجه به وضعیت این تست و تست های قبلی، Spyder و GT4 می توانند زودتر از آن چه قبلا تصور می شد وارد بازار شوند. و ما معتقدیم پورشه فقط منتظر لحظه ای مناسب است که فرصت را غنیمت شمارده و این خودروها را به نمایش بگذارد.

اختصاصی سایت وردنگارهر گونه کپی برداری با ذکر نام منبع و لینک دهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.