رویای شرکت Corbellati برای تولید ابر خودرو با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت

0

رویای شرکت Corbellati برای تولید ابر خودرو با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت

Corbellati : در نمایشگاه خودروی ژنو، ابرخودروی استثنایی که ۳۰۰ کیلومتر را در هر ساعت (۴۸۲ کیلومتر در ساعت) طی می کند به نمایش گذاشته شد.

بر اساس اخبار منتشر شده Corbellati، که همانند جواهری تراش خورده و زیبا از ۷۰ سال گذشته تا کنون درخشیده است، اولین خودروی خود را با توانی بیش از ۱۰۰۰ اسب بخار برای نمایشگاه خودروی ژنو آماده نموده است که این ابرخودرو Missile نام دارد.

اگر چه هنوز جزئیات زیادی در مورد سوپر کار Missile منتشر نشده، اولین تیزر منتشر شده از این خودرو بسیار جذاب به نظر می رسد و به ما امید زیادی می دهد.

مشخصات فنی ابر خودروی Corbellati 

Corbellati ادعا می کند که در زیر کاپوت Missile یک موتور ۹.۸ لیتری ۸ سیلندر توربوشارژر با توان ۱۸۰۰ اسب بخار (۱،۳۴۲ کیلووات) وجود دارد.

این حجم زیاد باعث می شود که موتور در هر جاده ای ظرفیت بالایی داشته باشد و حتی توان ان از موتور ۱۰ سیلندر ۸.۴ لیتری Viper نیز بیشتر باشد.

این سیستم موتور به همراه یک گیربکس شش سرعته ارائه خواهد شد و تمام توان ۱۸۰۰ اسب بخاری تولیدی نیز به طور انحصاری به چرخ های عقب فرستاده می شوند.

loading...

در عین حال مجموعه ای از ترمزهای سرامیکی، قدرت توقف بیشتری را برای خودرو به همراه خواهند داشت.

بدنه ابر خودروی  Missile، از پانل های بدنه گرفته تا شاسی کاملا از فیبر کربن ساخته شده است.

طول آن نیز به ۱۸۳.۸ اینچ (۴۶۷ سانتی متر) می رسد.

در واقع طول این هایپرکار بی نظیر، مشابه  Pagani Huayra ( 181.2 اینچ) یا LaFerrari ( ۱۸۶ اینچ) است.

Corbellati هنوز چیزی در مورد وزن این وسیله نقلیه عنوان نکرده است، اما با توجه به ساختار سبک وزن این خودرو، انتظار می رود وزنی مشابه ابر خودروهای ذکر شده در بالا و نه بیشتر، داشته باشد.

مطالب مرتبط
نسل جدید تویوتا RAV4 2019

البته، همانطور که از نام Missile مشهود است، هدف Corbellati ساخت سریع ترین ماشین در این سیاره است که حتی از Koenigsegg Agera که ۲۸۴.۵ مایل را در هر ساعت می پیماید نیز سریع تر باشد.

این شرکت قصد دارد به سرعت بالای ۳۱۰ مایل در ساعت (۴۹۸ کیلومتر در ساعت) برسد.

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که “این جواهر جاده” می تواند شرکت Corbellati را به رویایش برساند یا خیر.

منبع : motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.