کامارو Yenko Stage II 2019 معرفی شد

کامارو Yenko Stage II 2019

0

کامارو Yenko Stage II 2019 معرفی شد

نمایندگی پنسیلوانیا شرکت شورولت که به عنوان Yenko شناخته می شود و متعلق به دان ینکو راننده مسابقات اتومبیلرانی است، همیشه مدل های قدرتمندی از محصولات شورولت را رونمایی می کند. حال نوبت به نسخه قدرتمند کامارو Yenko Stage II 2019 رسید که نه تنها در بحث طراحی ظاهری جذاب تر شده، بلکه پیشرانه قدرتمند ۱۰۰۰ اسب بخاری روی آن قرار گرفته است.

کامارو Yenko Stage II 2019 از طریق نمایندگی پنسیلوانیا شورولت قابل سفارش است و تنها ۲۵ دستگاه از آن به تولید می‌رسد. این خودرو در دو نسخه Camaro 1SS یا ۲SS  با بسته ۱LE package به فروش خواهد رسید.

loading...

بسته ۱LE package ویژگی های جالبی دارد که باید به کنترل مغناطیسی خودرو در رانندگی، سیستم لغزش محدود الکترونیکی دیفرانسیل، سیستم تعلیق منحصربفرد، سیستم کولینگ قدرتمند برای ثبات عملکرد خودرو و برخی ویژگی اسپرت دیگر.

پکیج ۱LE package موجب می شود تا پیشرانه کامارو Yenko Stage II 2019 قدرت ۱۰۰۰ اسب بخاری پیدا کرده و در خیابان همچون ببر وحشی با سرعت بالایی به حرکت درآید. هر یک از ۲۵ دستگاهی که به تولید می رسد شماره گذاری داشته تا صاحبان آنها بدانند کدام شماره از آنشان شده است. متاسفانه جزئیات بیشتر چون هزینه و زمان عرضه کامارو  Yenko Stage II 2019 بدون اطلاع باقی مانده است.

هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

منبع

مطالب مرتبط
هر آنچه از کوروت C8 شورولت انتظار داریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.