معرفی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹

0

معرفی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹

کلاس C : همانطور که می دانید نسلی از مرسدس بنزها که هم اکنون در خط تولید است و مردم از آن استفاده می کنند مرسدس بنز کلاس C مدل ۲۰۱۵ می باشد.

در حالی که زمان زیادی از تولید این نسل از مرسدس بنزها نمی گذرد شرکت بنز تصمیم گرفته است که این بار هم به طراحی و تولید نسلی از مرسدس بنز بپردازد که دارای قابلیت ها و امکانات بیشتری نسبت به مدل قبلی یعنی مرسدس بنز کلاس C مدل ۲۰۱۵ باشد.

نام این نسل از مرسدس بنزها که قرار است با چهره ای بروز شده و تجهیزات بیشتر توسط شرکت بنز طراحی و به بازار عرضه شود مرسدس بنز کلاس C فیس لیفت ۲۰۱۹ می باشد.

تفاوت هایی که در نمای بیرونی مرسدس بنز C مدل ۲۰۱۵ با مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ به چشم می خورد قابل توجه می باشد.

چند مورد از این تفاوت های نمای بیرونی مدل قبلی مرسدس بنز با مدل جدید یعنی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ شامل :

  • نصب استاندارد نسخه های AMG جلو پنجره مشبک الماسی که در مدل قبلی با یک خط افقی بزرگ همراه بودند.
  • تبدیل شدن چراغ های LED جلو پنجره به یک استاندارد
  • طراحی و ساخت تیغه های موجود در ورودی های هوا

علاوه بر تمامی اینها تفاوت هایی در نمای بیرونی عقب مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ به چشم می خورد که شامل طراحی گرافیک متفاوت چراغ های ال ای دی و اضافه شدن دیفیوزر می باشد.

قرار است در مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ از رینگ های پنج پره ۱۷ اینچی جدید استفاده شود.

مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ در رنگ های نقره ای موهاوی متالیک و سبز روشن متالیک نیز عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط
Mercedes-AMG GT R ابرخودرویی با توان 651 اسب بخار

مرسدس بنز فیس لیفت کلاس C مدل ۲۰۱۹

نمی توانیم بگوییم تغییرات زیادی در طراحی و ساخت نمای داخلی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ اعمال شده باشد.

چرا که تغییراتی مانند تعبیه شدن دکمه های لمسی بر روی فرمان ماشین به علاوه استفاده از صفحه نمایش بزرگ در داخل مرسدس بنز C مدل ۲۰۱۹ که ۱۲.۳ اینچی به صورت آپشنال پشت فرمان قرار گرفته است، تنها تغییرات اعمال شده در داخل مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ می باشند.

سیستم اینفوتینمنت تعبیه شده در مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ که همان سیستم اطلاع رسانی و سرگرمی می باشد که به صورت پیش فرض از اتصال تلفن های همراه هوشمند پشتیبانی می کند.

تفاوت آن با مدل قبلی که در مرسدس بنز C 2015 قرار داشت با مدلی که در مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ قرار دارد این است که در مدل قبلی مرسدس بنز دارای یک نمایشگری ۷ اینچی بود ولی در این مدل جدید از مرسدس بنز این سیستم دارای نمایشگری ۱۰.۲۵ اینچی می باشد.

از نظر استفاده از تجهیزات تکنولوژیک مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ پیشرفت چشم گیری داشته است.

مانند مرسدس بنز E که از دستیار هوشمند رانندگی بهره مند می باشد.

مشخصات فنی و آپشن های مختلف

 در مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ ، سیستم های راداری، دوربین ها، استفاده از داده های نقشه و دستیار هوشمند نسبت به مدل قبلی یعنی مرسدس بنز C 2015 ، ارتقا یافته اند و به لطف ارتقا این سیستم ها و ویژگی ها ، راننده ی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ می تواند به صورت نیمه خوددران مسیری را طی کند.

موتور مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ ، یک موتور ۲ لیتری توربو شارژ جدید که ۲۵۵ اسب بخار قدرت و ۳۷۰ نیوتن متر گشتاور دارد می باشد.

مطالب مرتبط
آفرود معروف بنز، مرسدس بنز کلاس G

انتقال قدرت به مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ از طریق یک گیربکس ۹ سرعته خودکار انجام می شود.

براساس گزارشات و برنامه ریزی های شرکت بنز قرار است در ماه مارس در نمایشگاه ژنو ، مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ ، با مرسدس میباخ S کلاس ۲۰۱۹ به طور رسمی به جهانیان معرفی شود.

پیش بینی شده است که با توجه به تمامی قابلیت ها و ویژگی های استفاده شده در طراحی داخلی و خارجی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت ۲۰۱۹ ، این سری از خودروی مرسدس بنز می تواند به صورت بی نظیری توقعات و نیاز های کاربران این نسل از مرسدس بنز را رفع کند.

گالری تصاویر فیس لیفت مرسدس بنز c کلاس ۲۰۱۹

منبع : motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.