نتفلیکس با رشد مالی رو به رو شد

0

نتفلیکس با رشد مالی رو به رو شد

کمپانی نتفلیکس : شرکت های مختلفی وجود دارند که در زمینه برنامه های تلویزیونی فعالیت می کنند و به شکل آنلاین خدمات خود را ارائه می دهند. یکی از آنها نتفلیکس بوده که طرفداران بسیاری در طول چند سال گذشته داشته باشد.

کمپانی نتفلیکس نه تنها در سال های اخیر با به کار بردن سیاست های بی نظیری توانست رشد مالی خوبی داشته باشد بلکه در سه ماهه ی اول سال میلادی جاری نیز توانست بار دیگر رکورد بشکند به گونه ای که این کمپانی توانست در بازار بورس از مرز ۱۵۰ میلیارد دلاری عبور کند و این به معنای یک رشد مالی بی نظیر و شگفت انگیز برای این کمپانی است.

نتفلیکس با گزارشی که از رشد مالی خود ارائه داده است تمامی بررسی ها و تحلیل های وال استریت را پشت سر گذاشت و بعد از آن هم پیش بینی کرد در سه ماهه ی پیش رو نیز می تواند این عملکرد درخشان خود را ادامه و حتی افزایش نیز دهد.

براساس این پیش بینی نتفلیکس در سه ماهه ی جاری موفق خواهد شد تا بیش از ۶.۲ میلیون کاربر جدید را به تعداد کاربران قبلی خود اضافه کند چرا که نتفلیکس در سه ماهه ی ابتدایی سال میلادی جاری توانسته بود تعداد ۷.۴۱ میلیون کاربر را به کاربران قبلی خود اضافه کند.

علاوه بر رشد تعداد کاربران نتفلیکس باید به رشد مالی بی نظیر آن نیز اشاره کنیم، چرا که نتفلیکس در زمستان سال میلادی جاری توانست ۴۳ درصد رشد مالی داشته باشد که این ۴۳ درصد برابر با ۳.۶ میلیارد دلار می باشد.

پیشرفت کمپانی نتفلیکس در طول ۲ سال

با وجود اینکه کمپانی نتفلیکس تنها ۲ سال است که سرویس دهی در سطح جهانی را آغاز کرده است براساس آخرین اخبار و آمارها به طور کلی  ۱۱۹ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، جالب است بدانید که با وجود اینکه نتفلیکس در هر فصلی میزانی از بودجه ی خود را به دلیل رشد ۵۰ درصدی درآمدزایی از دست می دهد اما وضعیت مالی آن روندی صعودی دارد که بی نظیر می باشد.

مطالب مرتبط
راه اندازی سرویس پیام اضطراری با استفاده از بالن های غول پیکر توسط گوگل

اما شاید تعجب کنید که با وجود از دست دادن میزان بودجه ای توسط نتفلیکس اما باز هم روند مالی آن به شکل صعودی است درصورتی که هیچ جای تعجبی وجود ندارد و دلیل حفظ چنین روند صعودی توسط نتفلیکس رشد روز به روز کاربرانش می باشد.

البته افزایش تعداد کاربران نتفلیکس همچنان ادامه دارد چرا که توافق نتفلیکس با کامکست دلیل دیگری برای افزایش تعداد کاربران آن می باشد.

یکی از مسیر هایی که نتفلیکس با استفاده از آن تعداد کاربران خود را افزایش می دهد محبوبیتی است که در تلوزیون و فیلم های سینمایی بدست آورده است می باشد.

انتظار می رود با پخش سریال های جذاب دیگر این شبکه رشد مالی بزرگتری را شاهد باشد.

اختصاصی سایت وردنگارهر گونه کپی برداری با ذکر نام منبع و لینک دهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.