ال جی و رونمایی از Q7 جدید: Q7 Stylus+

0

ال جی و رونمایی از Q7 جدید: Q7 Stylus+

شرکت های تولیدکننده تلفن هوشمند هر سال را با معرفی محصولاتی به پایان می رسانند و سعی داشته تا بهترین را به مخاطب و مشتریان خود ارائه دهند که از جمله آنها ال جی می باشد.

اگر بخواهیم به یکی از برندهای شناخته شده صنعت تلفن هوشمند اشاره کنیم، ال جی را باید یکی از آنها نام برد. کمپانی که در طول فعالیت خود توانسته تلفن های هوشمند قابل توجهی برای معرفی داشته باشد. این شرکت کره ای برای سال جاری اسمارتفون های مختلفی را در نظر گرفته که هر یک با مشخصات مختلفی همراه هستند اما در طراحی ممکن است شباهت نزدیکی به یکدیگر داشته باشند.

Stylus

اخیرا شاهد رونمایی سه مدل از خانواده Q7 بودیم که Q7, LG Q7α وLG Q7+ نام داشتند. حال به نظر می رسد بزودی عضو دیگری از این خانواده رونمایی خواهد شد که Q7 Stylus+ شناخته می شود. مدلی که در وب سایت کمیسیون ملی ارتباطات تایوان رویت شده است. البته مشخص نیست آیا بزودی ال جی برنامه ای برای رونمایی این اسمارتفون دارد یا خیر اما پیش بینی می شود که چنین مدلی را بزودی شاهد باشیم. هر محصول جدیدی پیش از معرفی در وب سایت کمیسیون ملی ارتباطات کشور موردنظر رویت می شود و در این بین Q7 Stylus+ در تایوان آشکار شده است. این نشان داده که ابتدا در این کشور به فروش می رسد و سپس در سایر مناطق باید شاهد فروش آن باشیم.

احتمالا این مدل شباهتی به Q7+ با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی LCD و نسبت تصویر ۱۸:۹ خواهد داشت. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اکتفا کرد. مشخص نیست Q7 Stylus+ چه زمانی توسط کره ای ها رونمایی می شود و پیش بینی شده در تابستان سال جاری طی رویدادی در تایوان کمپانی ال جی آن را رونمایی کند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا تابستان یا ماه های آینده منتظر ماند.

مطالب مرتبط
لی جانگ یونگ مدیر ارشد سامسونگ با مدیران هوآوی، شیائومی و بی وای دی دیدار داشت

در آینده نزدیک شاهد رونمایی V35 خواهیم بود که پرچمدار جدید کره ای ها بوده و با طراحی جدید می تواند نظر مخاطبان و مشتریان ال جی را به سادگی جلب کند.

منبع

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.