Trackhawk HPE1000 جیپ قدرتمندترین شاسی بلند جهان

0

Trackhawk HPE1000 جیپ قدرتمندترین شاسی بلند جهان

هنسی را می توان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تقویت خودرو دانست و این شرکت پیشتر شاسی بلند قدرتمند Trackhawk جیپ را با پیشرانه پرتوانی همراه ساخته که قادر است عملکرد سریعی از خود نشان دهد.

این خودرو Trackhawk HPE1000 نام داشته و با کیت اسپرت می تواند قدرتی ۱۰۱۲ اسب بخاری داشته باشد. چنین خروجی در میان شاسی بلندها بسیار کم نظیر است و باید آن را در نوع خود بی نظیر دانست.

Trackhawk HPE1000می تواند در کمتر از ۲.۵ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر برساعت برسد. حال به تازگی آزمایشی روی این خودرو انجام گرفته که نشان می دهد محصول هنسی در ۱۰.۵ ثانیه می تواند به ۳۰۰ کیلومتر برساعت برسد و چنین عملکردی را نمی توان در هر خودرو SUV یافت.

کیت هنسی از پیشرانه ۴.۵ لیتری سوپرشارژ برخوردار است و در بخش فنی ارتقایی توسط هنسی روی آن انجام داده تا فراتر از جیپ Trackhawk باشد که تنها ۷۰۰ اسب بخار قدرت دارد.

هنسی اشاره ای به قیمت و سایر جزئیات Trackhawk نداشت و برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند تا این شرکت امریکایی اطلاعات دقیق و کاملی ارائه دهد. پیش بینی می شود با خودرویی بیش از ۲۰۰ هزار دلاری رو به رو باشیم اگرچه جزئیاتی در کار نیست.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
بهترین خودروهای جایگزین کراس اوور و شاسی بلند جدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.