قیمت بی ام و M2 Competition مشخص شد

0

قیمت بی ام دبلیو M2 Competition مشخص شد

شرکت بی ام و پیشتر خودرو کوپه M2 را با کیت و پیشرانه قدرتمند به نام بی ام دبلیو M2 Competition رونمایی کرد. محصولی که از قدرت بالایی برخوردار بوده و طراحی تهاجمی تری نسبت به مدل اصلی پیدا کرده بود.

حال به تازگی باواریایی ها قیمت بی ام دبلیو M2 هیجان انگیز خود را مشخص کردند. این قیمت ۵۸ هزار دلار بوده که نسبت به مدل اصلی M2 بی شک چند هزاردلاری بیشتر است.

M2 Competition همانند نسخه اصلی یک خودرو کوپه با پیشرانه M3 بوده و قادر است توانایی ۴۰۰ اسب بخاری از خود نشان دهد. هنگامی که M2 Coupe در نسخه تیونینگ شده N55 با پیشرانه شش سیلندر درون خطی از سری ۲ توانسته باعملکرد بالا شناخته شود، بی ام و با M2 Competition خودرویی را معرفی کرد که باید آن را قدرتمندترین مدل سری ۲ شناخت.

این مدل جایگزین مناسبی برای M2 پیشین بوده و با پیشرانه M3 یا M4 یک کوپه کامپکت تمام عیار شناخته می شود. این پیشرانه مبتنی بر موتور اصلی بوده از سوئیچ از N55 به S55 به معنای انتقال از یک پیشرانه ۳۷۰ اسب بخاری به ۴۰۷ اسب بخار که می تواند عملکرد چشمگیر و بزرگتری از خود در جاده ها نشان دهد.به گفته بی ام و ۰ تا ۱۰۰ مدل به کمتر از ۴ ثانیه رسید و همچنان گیربکس شش سرعته دستی یا هفت سرعته DCT برای آن درنظر گرفته می شود.

در سایر جزئیات باید به سقف سرعت ۲۷۸ کیلومتر برساعتی که به لطف کیت M اسپرت محصول تمام عیاری بوده و می توان انتظار عملکرد بالایی از آن داشت. بدنه نسخه M2 Competition عرض بیشتری داشته از این رو پهن پیک به نظر می رسد و طراحی ظاهری آن را تهاجمی تر ساخته است.

مطالب مرتبط
بی ام و M2 با کیت Z Performance

در کنار پیشرانه و طراحی کیت جدید، بی ام و گزینه های رنگی جدیدی نیز برای M2 در نظر گرفته و ترمزهای بزرگتری برای چرخ های عقب و جلو در نظر گرفته شد.

سپرها به شکل اسپرت درآمدند و کیت متفاوتی را در M2 Competition شاهد هستیم. از گزینه های رنگی جدید برای این کوپه کامپکت اسپرت باید به نقره ای و نارنجی اشاره کرد که در این رنگ ها M2 Competition زیبا جلوه می کند. مرسدس بنز توانست E400 استیت را به شاسی بلندترین خودرو تبدیل کند. رینگ های کرومی جذابیت بسیاری به این مدل افزوده است.

سیستم های هشدار برخورد با مانع، عبار پیاده، اخطار خروج از خط و سیستم دوربین پارک عقب از سایر ویژگی های این خودرو اسپرت است. M2 Competition بی ام و یک کوپه تمام عیار باواریایی بوده که شرکت بی ام و در کنار طراحی تهاجمی و هیجان انگیز، پیشرانه قدرتمندی برای آن در نظر گرفته تا بیشتر موردتوجه قرار گیرد و به عنوان قدرتمندترین مدل از سری ۲ شناخته شود.

انتظار می رود بی ام و بزودی این کوپه پرتوان خود را دردسترس مشتریان قرار دهد.

آلبوم تصاویر BMW M2 Competition

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.