۲۰طراحی حمام جذاب و براق با تم نقره ای

0

طراحی حمام : هنگامی که ما از خانه خود صحبت می کنیم، معمولا در مورد تلویزیون ال ای دی جدیدی که به تازگی خریداری نموده ایم یا مبلمان مدرنی که با دکوراسیون خانه مان ست کرده ایم صحبت می کنیم. اما اگر کسی از ما بپرسد آیا حمامتان را هم بازسازی کرده اید در آن لحظه ممکن است چیزی برای گفتن به او نداشته باشبم. بنابراین بهتر است رسیدگی به این قسمت های خانه را نیز مد نظر قرار دهید و مثلا رنگ جذابی را برای دیوار حمامتان انتخاب کنید یا از کاشی های جدیدی استفاده نمایید. لیستی  که ما در زیر ارائه داده ایم از حمام هایی تشکیل شده که در آن ها حتی به جزئیات نیز توجه اکیدی شده است. ۲۰ حمامی که در زیر ارائه خواهند شد دارای یک تم نقره ای براق هستند و با مشاهده تصاویر آن ها متوجه تفاوت هایشان با یک حمام معمولی خواهید شد.

۱- طراحی حمام آسیایی در کالیفرنیا

رنگ ها و بافت های مورد استفاده در این حمام بسیار گرم ، پر حرارت و جذاب هستند. رنگ های مورد استفاده در اینجا بسیار عالی هستند و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازند.

۲- طراحی حمام بلینگام از مجموعه واتر استون

با مشاهده این حمام استثنایی، تنها چیزی که به ذهنتان می آید این است که با خود بگویید این حمام چقدر جذاب و دیدنی است. ۳.حمام شیکاگو

تم نقره ای، سفید و قهوه ای این حمام بی نظیر می تواند نظر هر کسی را به سوی خود جلب نماید چرا که هیچ کس نمی تواند تصور کند که رنگ قهوه ای چنین سازگاری با این دو رنگ داشته باشد.

۴- طراحی حمام خانه ی کلیوزها

دکور نقره ای این حمام با سنگ مرمر به کار گرفته شده در کف پوش و دیوارها جذابیتی بی نظیر را بدان بخشیده و هارمونی جالب را پدید آورده است.

مطالب مرتبط
جوان ماندن پوست و تنظیم هورمون ها با این 6 مواد غذایی

۵- طراحی حمام داگلاس

چراغ آویز های دل فریب همراه با آینه افقی، زیبایی خیره کننده ای را به این حمام بخشیده اند که می توانید از آن برای حمام خانه ی خود الهام بگیرید.

۶- طراحی حمام تپه های پنهان

اگر شما به تصاویر سه بعدی همراه با تم نقره ای علاقه مندید می توانید از این دکوراسیون استفاده نمایید.

 ۷- طراحی حمام استایل سنتی

فضای بزرگ به همراه دکوراسیون سنتی نقره ای این حمام سبک سنتی، آن را از سایر حمام ها متمایز می سازد.

۸- طراحی حمام خانه ویمبلدن

مطمئنا هر کسی این وان نقره ای سبک روستایی را دوست دارد البته اگر به سبک های فوق العاده مدرن علاقه مندید بهتر است که این طرح را انتخاب نکنید.

۹- طراحی حمام لارمار

کاشی کاری فوق العاده به علاوه میز توالت بی نظیر، نمایی خیره کننده را پدید آورده است. همه چیز در این حمام دارای رنگ ملایم و یک دست است

۱۰-محل اقامت لس آلتوس

آینه بزرگ نصب شده در این حمام که درست در مقابل وان قرار دارد ایده خلاقانه ای است که نشان از خلاقیت شگرف طراح دارد.

۱۱-خانه ی مارتلانگ

به سر نقره ای حیوانی که در انتهای دیوار نصب شده توجه کنید. جذاب نیست؟ رنگ دودی تیره فضا به همراه این مجسمه دکوراسیونی مدرن را ایجاد نموده است.

۱۲-بازسازی استادانه ی حمام

این حمام ساده اما جذاب پوشیده از رنگ های نقره ای بی نظیر است.

۱۳-میل ویل، کالیفرنیا

به صندلی نقره ای که در کنار میز توالت قرار گرفته نگاه کنید. چه چیزی می تواند جذاب تر از این صندلی باشد.

۱۴-ماموریت بازسازی

کشوهایی با دستگیره های نقره ای و رنگ قهوه ای، جذابیت خاصی را به این حمام مدرن بخشیده اند

۱۵-حمام مدرن

همه چیز از وان گرفته تا چراغ روشنایی و کف پوش سنگ مرمر و حتی خود حمام بی نظیر به نظر می رسند.

مطالب مرتبط
نکته ای که قبل از استفاده ماسک های درخشان کننده باید رعایت کنید

۱۶- دره کاج

من دوست دارم که چنین فضایی را در خانه خود داشته باشم، زیرا داشتن چنین فضایی با منظره ی درختان و تم نقره ای می تواند آرامش از دست رفته ی انسان را به او باز گرداند.

۱۷-حمام سنتی سیاتل

این حمام یک حمام آفتاب گیر با تم نقره ای است که جذابیت را در خود تعریف نموده است.

۱۸- میوه ای در دل صحرا

به نظرم این حمام دوست داشتنی همان چیزی است که بسیاری از ما حتی حاضریم تمام پول های خود را بدهیم و فقط یک روز را در آن به سر بریم.

۱۹- خانه ی ویکاراج

استفاده از سنگ مرمر مشکی به همراه تم نقره ای، جذابیتی خیره کننده به این حمام بخشیده است.شکل آینه نیز در نوع خود متمایز است.

۲۰-خانه ی سنتی ایالات متحده

باز هم یکی دیگر از وان های نقره ای جذاب که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

با مشاهده این دکوراسیون های عالی با تم نقره ای قطعا حتی اگر فقط برای تماشای این عکس ها به وب سایت ما آمده باشید باز هم تصمیم خواهید گرفت که یکی از این تم های عالی را به فضای حمام خود اضافه کنید تا بتوانید آرامش بیشتری در فضای حمام داشته باشید و پس از دوش گرفتن برای سایر کارهای روزمره تان آماده شوید.

از شماره ۱ تا ۲۰ ببینید:

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.