خانواده های کم درآمد ترموستات هوشمند می گیرند

0

خانواده های کم درآمد حدود یک میلیون عدد ترموستات هوشمند می گیرند

شرکت نست به عنوان زیرمجموعه گوگل بوده و پیشتر نقش استارت آپی را ایفا می کرد اما با فعالیت های بزرگ خود موجب شد تا گوگل تمایل به خرید این برند فعال در زمینه هوش مصنوعی و دستگاه های هوشمند را خریداری کند.

حال کمپانی Nest قصد دارد با همکاری با چند موسسه ی خیریه حدود ۱ میلیون ترموستات هوشمند را برای نشان دادن هر چه بهتر سهم زیاد مصرف انرژی در سبد هزینه های خانوارهای کم درآمد را در اختیار آنها قرار دهد .

حدود ۳.۵ درصد از کل درآمد های یک خانواده ی آمریکایی به هزینه های مربوط به مصرف انرژی اختصاص داده می شود که گاهی اوقات این میزان به ۲۰ درصد نیز افزایش می یابد که این مسئله می تواند برای خانواده های فقیر و کم درآمد آمریکایی مشکلات زیادی را ایجاد کند . از این رو کمپانی Nest قصد دارد با اهدای ترموستات های هوشمند در قالب یک پروژه ۵ ساله فرهنگ مصرف بهینه را در بین مردم این کشور ایجاد کند .

قرار است بخشی از هرینه های تهیه و تولید این ترموستات ها به کمک برخی از موسسات خیریه تامین گردد از این رو متوجه می شویم که تمامی ترموستات های مورد بحث به طور رایگان ارائه نخواهد شد و این طرح شامل بخشی از آنها می شود . قیمت هر کدام از ترموستات ها در حالت عادی برابر با ۱۶۹ دلار می باشد به گونه ای که ۵۰۰ هزار دلار از قیمت یک میلیون دستگاه به خریداران این دستگاه تخفیف داده شده است .

این عملکرد نست می تواند بسیار خیرخواهانه و جالب توجه باشد که خانواده های کم درآمد را با ترموستاتی همراه می سازد.

منبع : https://nestpowerproject.withgoogle.com/

اختصاصی سایت وردنگارهر گونه کپی برداری با ذکر نام منبع و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
کانسپت جدید لامبورگینی ترزو میلیانو

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.