نسخه فیس لیفت فورد موندیو توسط عکاسان رصد شد

0

نسخه فیس لیفت Mondeo فورد توسط عکاسان رصد شد

فورد موندیو : اگر تصور می کنید خودرویی که در تصویر مشاهده می نمایید یکی دیگر از تازه واردین فورد و نسخه دیگری از مدل Fusion است سخت در اشتباه هستید.

فورد موندیو

بلکه آنچه که در این گزارش مشاهده می کنید، پسر عموی اروپایی این مدل، یعنی مدل Mondeo است، که قرار است نهایتا در ماه فوریه سال جاری یا تا سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

Mondeo در انتهای سال ۲۰۱۴ در حدود دو سال پس از آن که Fusion تمام نمایندگی های موجود در ایالات متحده را از آن خود کرده بود وارد این کشور شد.

چرا که این خودرو باید از کارخانه Genk این کمپانی خودروسازی که در بلژیک قرار دارد به  والنسیا اسپانیا، منتقل می شد.

این عکس های جاسوسی که توسط عکاسان خبره در سوئد گرفته شده، نمونه اولیه این خودرو را با پوشش استتاری نشان می دهد که در هر دو سمت جلو و عقب کاملا استتار شده است.

این خودرو یک خودروی مدل تیتانیوم است که توسط  حواشی پنجره کرومی و لوله های اگزوز دوگانه در قسمت عقب قابل شناسایی می باشد اما عجیب است که این خودرو به چراغ های تطبیقی ​​ال ای دی مجهز نمی باشد.

در عوض، گویا در فورد موندیو جدید از  لامپ های پروژکتوری هالوژنی معمولی استفاده شده است.

اما استتار نمی تواند تغییرات ایجاد شده در انتهای عقب خودرو و به کار گیری مجموعه ای از چراغ های مجدداً طراحی شده را به همراه پانل جدید صندوق عقب که ظاهری درست همانند ۲۰۱۹ Fusion را بدان بخشیده است پنهان نماید.

 یک اسپویلر کوچک شیک و یک دفیوزر تهاجمی تر نیز در این خودرو به چشم می خورد.

در قسمت جلوی خودرو، چراغ های هیجان انگیز شکل جدیدی به خود گرفته اند، در حالی که بخش پایین تر سپر نیز اندکی باز طراحی شده است.

مطالب مرتبط
فیات Fiat 500 Urbana Edition به یک خودروی شهری محبوب تبدیل خواهد شد

موتور و مشخصات فنی فورد موندیو

فورد موندیو اصلاح شده با موتورهای توربوشارژر ۱.۵ و ۲.۰ لیتری EcoBoost در اروپا عرضه خواهد شد.

گزینه های دیزل عبارتند از یک موتور ۱.۵ لیتری TDCI، و همچنین یک موتور بزرگ تر ۲.۰ لیتری TDCI که سه توان متفاوت را ارائه خواهند داد.

مدل پایه دارای توان ۱۵۰ اسب بخار (۱۱۰ کیلووات) است، در حالی که نسخه های گران قیمت تر دارای موتورهای بی توربویی با توان ۱۹۰ اسب بخار (۱۳۹ کیلو وات) و ۲۳۸ اسب بخار (۱۷۵ کیلو وات) خواهند بود.

اگر این اعداد برای شما آشنا هستند، فقط به این دلیل است که مدل Euro Spec-Edge که به تازگی عرضه شده نیز همین ارقام را ارائه می کند.

در حال حاضر هیچ چیزی تایید نشده است، اما انتظار می رود که فورد موندیو در نهایت به یک گیربکس اتوماتیک جدید مجهز شود.

البته گمان می رود که این گیربکس، همان گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ای باشد که در حال حاضر در مدل Edge نیز به کار گرفته شده و در این اتومبیل، جایگزین گیربکس شش سرعته فعلی خواهد شد.

این گیربکس، قدرت  را به سوی چرخ های جلو هدایت می کند، در حالی که در صورت انتخاب سایر موتورها و یا نسخه های پیشرفته تر این مدل، یک سیستم تمام چرخ متحرک ارائه خواهد شد.

اختصاصی وردنگار؛ هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.